NASZE FINANSOWANIE INWESTYCJI

Jako dostawca technologii i kapitału, renomowana Grupa Biznesowa wraz z Międzynarodową Instytucją Finansową, która zyskała uznanie na arenie międzynarodowej, działając aktywnie na terenie ponad 30 krajów, stanowią fundament naszych operacji. Z dumą możemy stwierdzić, że jesteśmy częścią ekosystemu, który obejmuje własność nad kilkudziesięcioma spółkami inwestycyjnymi, zarządzającymi znaczącymi aktywami w różnych sektorach gospodarki. Szczególnie godne uwagi jest posiadanie przez nas około 3GW działających projektów energetycznych, które świadczą o naszej solidnej pozycji i doświadczeniu w sektorze energetycznym.

Nasza współpraca z tymi kluczowymi podmiotami rozciąga się na wiele lat i obejmuje szereg różnorodnych projektów, co pozwoliło nam na zgłębienie i doskonalenie naszej wiedzy oraz umiejętności w tej branży. Jesteśmy uprawnieni do wdrażania zaawansowanych technologii w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowej, co stanowi o naszym strategicznym znaczeniu w regionie. Dodatkowo, posiadamy nie tylko dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, ale także dysponujemy solidnym zapleczem finansowym niezbędnym do ich implementacji.

Nasz Fundusz Inwestycyjny wykazuje gotowość i zdolność do finansowania projektów o łącznej mocy około 1000 MW, planowanych do realizacji w latach 2023 – 2025. To ambitne przedsięwzięcie nie tylko przyczyni się do rozwoju zrównoważonej energetyki, ale także wesprze ekonomiczne i społeczne cele regionów, w których będą realizowane te projekty.

Zobowiązujemy się do pełnej transparentności i otwartości w procesie inwestycyjnym. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące naszych partnerów, struktury grupy biznesowej, jak również szczegółów technicznych i finansowych naszych projektów zostaną udostępnione zainteresowanym stronom po oficjalnym rozpoczęciu procesu inwestycyjnego. Nasze zaangażowanie w budowanie trwałych i opartych na zaufaniu relacji biznesowych jest kluczowe dla realizacji naszej misji – dostarczania innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań energetycznych, które odpowiadają na potrzeby dzisiejszego i jutrzejszego świata.

ZOSTAŃ PARTNEREM TRANSFORMACJI ENERGETYCZNEJ

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie USŁUG ENERGETYCZNYCH zapraszamy.

UCZESTNICY GREEN HUB PL

ML System

Aon

ELQ

Borga

Pexpool

Green Energy

Zpue

Dacpol

PDW

Smart Building

Copadata

Elektrometal

Eps

Zpas

Airpol

Insignia

Freo

BlueBoson

ProstaKreska

FDP

KD&D

BaseID

Rada Ekspertów

Gps

Greco

ForumID

TvGreen

Europerspektywy

ŚwiatElit